Dodavatel průmyslových
armatur

Jsme dodavatel průmyslových armatur pro kritické aplikace s garantovaným evropským původem

Exkluzivní zastoupení
renomovaných
výrobců

Exkluzivně zastupujeme renomované německé a evropské výrobce armatur nejvyšší kvality

Podporujeme
sdružení,
organizace

Podporujeme sdružení, organizace a poskytování humanitární pomoci

NAŠE MOTTO

Váš důvěryhodný a spolehlivý partner

 

12
zastoupení
32
let zkušeností
10.000+
dodaných armatur
Zastupujeme

Naši partneři

PROVALVE - 1
IMI BOPP & REUTHER - 2
NOREVA - 3
REMBE - 5
CCI - 6
ORTON - 7
REMOSA - 8
TRUFLO - 9
GOODWIN - 10
Z & J - 11
TH JANSEN - 12
STI - 13
Poznejte nás

O společnosti

Společnost PROVALVE ČR navazuje na historii regionu Hlučínska ve výrobě průmyslových armatur. Byla založena dne 13.1.2003, kdy vyústila dlouhodobá spolupráce 4 renomovaných a ve světě uznávaných německých výrobců v exkluzivní obchodní zastoupení. Od prvopočátku založení se firma orientovala na zákazníky oceňující kvalitu, inovativní technické řešení a spolehlivou dodávku průmyslových armatur. Mezi naše letité zákazníky patří koneční uživatelé, vývozci logických celků /tzv. EPC kontraktoři/ a výrobci hlávních zařízení, na kterých je každý průmyslový provoz postaven / tzv. OEM/. Naši zákazníci pocházejí z různých odvětví, orientace firmy leží převážně v energetice /fosilní, jaderná/ a v zpracování ropy a zemního plynu.

Společnost byla založena jako rodinná a její rodinná tvář zůstává i přes svůj dynamický vývoj i po 20 letech na trhu. Dlouhodobý úspěch na česko-slovenském trhu vygradoval v roce 2021, kdy se firma přestěhovala do zbrusu nového zázemí na ulici Kostelní v rodných Kravařích ve Slezsku. Firma aktuálně využívá administratvní budovu s konferenční místností pro pořádání auditů, školení, přejímek a přilehlý sklad. V investicích společnost pokračuje i v roce 2023, kdy si k 20-letému výročí nadělila rozšíření o své servisní středisko.

Našim posláním je zaručit bezpečnost, chránit lidské životy a zajisti bezproblémový provoz našim zákazníkům s okamžitou technickou podporou.

Jako lokání patrioti mikroregionu Hlučínska a celého Moravskoslezského kraje cítíme společenskou zodpovědnost a řadu let podporujeme různé projekty v oblasti sportu, kultury a sociálních služeb.

Dozvědět se více
Napsali o nás

Příběhy našich klientů

Chtěl bych Vám vyslovit poděkování za spolupráci na přípravě a realizaci investiční akce E622 Rekonstrukce výtlačného uzlu čerpadel TVD na jaderné elektrárně Temelín... Díky unikátní technické konstrukci armatury - bezrázových zpětných ventilů firmy NOREVA GmbH - došlo po téměř 10 letech k vyřešení souvisejících technických problémů.

Ing. Jan Kruml, ředitel jaderné elektrárny TemelínIng. Jan Kruml, ředitel jaderné elektrárny Temelín

Copyright © PROVALVE ČR s.r.o.  |  Created by Webli