Poznejte nás

O společnosti

Společnost PROVALVE ČR navazuje na historii regionu Hlučínska ve výrobě průmyslových armatur. Byla založena dne 13.1.2003, kdy vyústila dlouhodobá spolupráce 4 renomovaných a ve světě uznávaných německých výrobců v exkluzivní obchodní zastoupení. Od prvopočátku založení se firma orientovala na zákazníky oceňující kvalitu, inovativní technické řešení a spolehlivou dodávku průmyslových armatur. Mezi naše letité zákazníky patří koneční uživatelé, vývozci logických celků /tzv. EPC kontraktoři/ a výrobci hlávních zařízení, na kterých je každý průmyslový provoz postaven / tzv. OEM/. Naši zákazníci pocházejí z různých odvětví, orientace firmy leží převážně v energetice /fosilní, jaderná/ a v zpracování ropy a zemního plynu.

Společnost byla založena jako rodinná a její rodinná tvář zůstává i přes svůj dynamický vývoj i po 20 letech na trhu. Dlouhodobý úspěch na česko-slovenském trhu vygradoval v roce 2021, kdy se firma přestěhovala do zbrusu nového zázemí na ulici Kostelní v rodných Kravařích ve Slezsku. Firma aktuálně využívá administratvní budovu s konferenční místností pro pořádání auditů, školení, přejímek a přilehlý sklad. V investicích společnost pokračuje i v roce 2023, kdy si k 20-letému výročí nadělila rozšíření o své servisní středisko.

Našim posláním je zaručit bezpečnost, chránit lidské životy a zajisti bezproblémový provoz našim zákazníkům s okamžitou technickou podporou.

Jako lokání patrioti mikroregionu Hlučínska a celého Moravskoslezského kraje cítíme společenskou zodpovědnost a řadu let podporujeme různé projekty v oblasti sportu, kultury a sociálních služeb.

 

Hlavní stránka - text

Copyright © PROVALVE ČR s.r.o.  |  Created by Webli